سه دلیل برای استفاده از آی پارتمان

i parteman5

مدیران ساختمان هم نسل دارند نسل جدید و قدیم! به نظر شما تفاوت این دو نسل در چیست؟ مسلما هر کسی یک سری ویژگی ها را میگوید مثلا اینکه نسل قدیم ریزبین تر بودن، جدیت خاصی در امور داشتن و غیره و برای نسل جدید بروزتر هستن، مسائل جدید راحت تر حل میکنند و غیره. مسلما هر نسلی و هر وسیله ای یکسری معایب و مزایایی داره.

نرم افزار آی پارتمان با در نظر گرفتن نقاط مثبت دو نسل به تولید نرم افزاری پرداخت که مدیر سختمان و یا مجتمع از هر نسلی باشد بتواند همه ویژگی ها را داشته باشد.

سه دلیل اصلی که باید از آی پارتمان برای مدیریت ساختمان استفاده کرد:

  • حساب و کتاب

نرم افزار آی پارتمان بستری فرآهم کرده که شما با ورود مبلغ حساب و کتاب به صورت خودکار با فقط انتخاب چند گزینه انجام شود و بتوانید به راحتی ذخیره کنید و در هر جایی دسترسی داشته باشید.

ویژگی نسلی: دقت، حذف دفتاتر، راحتی، داشتن برنامه و….

  • ایجاد بستری بین اهالی و مدیریت

چقدر در روز با همسایگان خود مواجهه می شوید؟ چقدر تا حالا برای اعلام یک موضوع مجبور شدید چندین بار به درب منزل مراجعه کنید و به خاطرش سرخ و سفید شوید و کلی عذرخواهی کنید؟! شما میتوانید با استفاده از برنامه با اهالی خود ارتباط داشته باشید و بهشون موارد مورد نظرتون اعلام کنید و بالعکس.

ویژگی نسلی: ارتباط راحت تر و سریع تر با توجه به دغدغه مند شدن زندگی روزمره، اعلام به موقع نیازها و خواسته ها و…

  • راحت پرداخت کنید

خیلی ها تجربه کردن که اومدن تو راهرو ساختمان یادشون افتاده که شارژ پرداخت نکردم یا پول نقد همراهم نیست و از شانس بد ه مبا مدیر مواجهه شدید …. یا پرداخت کردید ولی خودتون حتی فراموش کردین و دل به شک هستین!

با سامانه آی پارتمان هزینه تعیین شده با استفاده از درگاه می توانید پرداخت کنید و بعد از پرداخت تراکنش شما ثبت می شود و حتی میوانید گزارش ماهانه خودتون رو هم مشاهده کنین.

فقط سه دلیل برای استفاده از آی پارتمان بود که اینجا گفتیم ولی اگر هنوز قانع نشدین بهتر نصب کنین و خودتون تجربه کنین.

دانلود برنامه

درباره ما در هفته‌نامه شنبه  ، ویرگول و روزنام شهرآرا بخوانید.

اخبارمعرفی آی پارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *