سوالات متداول

سوالات متداول

_

آیا سوالی دارید؟

آی‌پارتمان چیست؟

نرم افزار مدیریت شارژ و هزینه‌های ساختمان مسکونی، تجاری و اداری می‌باشد. که از طریق اپلیکیشن موبایلی در دسترس است.

چرا آی‌پارتمان ؟

به مدیران اجازه می‌دهد که به سادگی شارژ و هزینه های ساختمان خود را محاسبه و به اهالی اعلام نمایند و اهالی نیز به صورت آنلاین می توانند هزینه ها را مشاهده و پرداخت کنند.

آیا باید برای استفاده از آی‌پارتمان هزینه پرداخت کنم ؟

خیر، خدمات آی‌پارتمان برای مدیران و اهالی رایگان است. فقط در ازای هر تراکنش مالی شما هزینه تراکنش صورت گرفته را بر اساس نرخ بانکی پرداخت خواهید کرد.

آیا اهالی نیاز به ثبت نام جدا دارند ؟

خیر نیاز به ثبت نام جدا نیست و مدیران (طبق مراحل آموزشی بخش گام های استفاده از نرم افزار آی‌پارتمان برای مدیران که در صفحه اصلی سایت میباشد) می‌توانند اهالی را اضافه نمایند.

چرا سامانه آی‌پارتمان به صورت آنلاین است ؟

هدف از راه اندازی استارت آپ آی پارتمان ارتباط ساده و راحت میان اهالی و مدیر آپارتمان است. از این رو استفاده از این نرم افزار برای آپارتمان هایی تا ۱۶ واحد رایگان بوده و آپارتمان های بالاتر از این میزان واحد، هزینه مختصری پرداخت خواهند نمود. در طرفی درامد استارت آپ آی پارتمان از محل ارائه خدمات مختلف ساختمانی به مدیران آپارتمان میباشد به این صورت که از خدماتی های محترم هزینه ای جهت ارائه مشخصاتشان به مدیران آپارتمان دریافت خواهد شد و این بخش نیز برای مدیران بدون هزینه و رایگان است.

چرا باید اطلاعات شخصی و بانکی خود را وارد نمائیم ؟

برای استفاده از آی‌پارتمان و همچنین نقل و انتقالات مالی، این اطلاعات مورد نیاز میباشد و پس از ثبت توسط کاربر بر اساس مسائل حفظ حریم شخصی و امنیتی تمامی اطلاعات بصورت امن نگهداری خواهد شد و موارد امنیتی رعایت می‌گردد.

مجتمع‌های تجاری و اداری هم می‌توانند از شارژمان استفاده کنند ؟

بله، علاوه بر آپارتمان ها و مجمتع های مسکونی، سایر مجتمع ها نیز می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند.

فرم سوالات

_

پیدا نشد؟ از ما بپرسید

چنانچه سوالی دارید که پاسخی برای آن یافت نشده است، لطفا از طریف فرم روبرو با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ داده شود.